IS SAHIBININ ADI VE SOYADI :

TELEFON NO :

UZMANIN / DANISMANIN ADI VE SOYADI : Fuat TÜTÜNCÜOGLU

ADRESI : Cumhuriyet Bul.No:71/2-202 Pasaport-Konak/IZMIR

WEB : www.fuattutuncuoglu.com.tr

E-POSTA –TEL : fuattutuncuoglu@gmail.com 0232 /446 34 48 – 483 30 09

SADECE WHATSAPP : 0 532 / 392 25 62

HIZMET BEDELI : ………….

ÖDEME SEKLI : Pesin

H U S U S I S A R T L A R

ISIN TANIMI : Is sahibinin , Yurt içi – Yurt Disi Emekliligi ile ilgili SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu ) ve gerektiginde Is Mahkemeleri ( Sosyal Güvenlik Mahkemeleri ) nezdinde islemleri ile ilgili Danismanlik/ Uzmanlik hizmeti vermek ve sonuçlandirmak.

ÜCRET: Sosyal Güvenlik Kurumundaki tüm islemleri yerine getirmekle ilgili olarak yukarida belirtilen bedel alinmistir. Bu ücret disinda Is sahibi Uzmana baskaca ödeme yapmayacaktir.

IS GIDERLERI: Tüm Is Giderleri ,Uzman tarafindan Ödenecektir. Is Sahibi bu ödemeyi Nakten ve Pesinen Uzmana ödemistir. Yukarida belirtilen Bedel disinda, Is Sahibi, Is sonuçlanincaya kadar Uzmana hiçbir Ücret ödemeyecektir.

ÇESITLI HÜKÜMLER : Uzman , bu sözlesme nedeniyle vekaleten üstlendigi isi, yasalar ve meslek kurallari uyarinca sonuna kadar takip etmek ve sonuçlandirmakla yükümlüdür. SGK tarafindan is sahibi adina çikartilan aylik ve toplu maaslar mutlak surette Is sahibi tarafindan tahsil edilir. Uzman / Danisman, Is sahibi adina Hiçbir Para tahsilati yapmaz ve yapamaz. Is Sahibi Hakli bir gerekçe göstermeden Hizmet sözlesmesinden feragat ettiginde ödemis oldugu ücreti geri isteyemez. SGK daki ve Mahkemelerdeki Gecikmeler sözlesmeyi fesh etme gerekçesi olarak kabul edilemez. Her iki kurumdaki is yogunlugu sebebiyle meydana gelebilecek olan gecikmelerden Uzman sorumlu degildir. Is Sahibi Danismana/Uzmana dogru bilgi ve belge vermelidir.Örnegin; Gümrüklerden TC Pasaportu ile girip Yabanci Pasaport ile çikmis ise bunu,Yurtdisinda dogum yapmis ise bu dogumlari yurtdisi belgelerini kaydettirip Danismana/Uzmana bildirmek durumundadir. Sonradan Yasalarda yapilan degisiklik sonucu dava açilmasi halinde is bu dava ücreti Danismana / Uzmana, ayrica pesin olarak ödenir.Ücretin pesin ödenmemesi ve dava açilmamasi halinde olusacak olan magduriyetten Danisman/Uzman sorumlu degildir. Davanin kazanilmasi sonucu Yargitay asamasinda Davanin hizlanmasi konusunda yapabilecek herhangi bir sey yoktur ve olamaz. Yargitay da yasanabilecek gecikmeden Danisman / Uzman sorumlu degildir..O nedenle sözlesmede isin bitimi ile ilgili zaman / süre / tarih verilemez. Yurt disi Emeklilik sartlarina iliskin Sözlesme sonrasi mevzuatta degisiklik yapilmasi veya yeni Kanun / Genelge / Yönetmelik ve benzeri uygulamalarin çikarilmasi uzmanin / danismanin haklarina ve alacagina etkilemez. Sözlesme sonrasi haberlesme mutlak surette Whatsapp yada e-posta (e-mail) yolu ile yapilacaktir. Telefon ile yapilan konusmalar unutulmakta ve istenen verim alinamamaktadir.O nedenle Çok önem arzetmedikçe Telefon ile bilgi verilmeyecektir.Yazili haberlesme her iki taraf için Delildir.Ayrica ; yazili talimat vermediginiz sürece isiniz ile ilgili hiçbir yakininiza bilgi verilmeyecektir.

UYUSMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ : Is bu sözlesme taraflarin kendi öz iradeleri ile ……. / …….. / 20…. tarihinde iki adet olarak tanzim edilip imza altina alinmistir. Sözlesmeden dogacak Uyusmazliklarda IZMIR Mahkemeleri ve Icra daireleri yetkilidir.

FUAT TÜTÜNCÜOGLU

Yurtdisi Emeklilik ve Sosyal Güvenlik Uzmani

Is Sahibi – Imza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir